MÖBLER / Bord / Matbord 10313226
nr 1031 3226
Matbord
ek, tidigt 1900-tal, utdragbart, längd: 125 cm, djup: 90 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:59:28
100 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr